intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

intenzivní trénink TECHNIKY DOKONALÝCH ŘAS

Tento kurz je určen pro pokročilé řasové stylisty, kteří směřují k dokonalosti a neustálému zlepšování svých schopností. Tento kurz bude Vaší motivací a ukáže Vám, že se stále můžete učit něco nového „Člověk, který přestane studovat jen proto, že dokončil školu, je navždy a beznadějně odsouzen k průměrnosti, bez ohledu na jeho povolání. Cesta k úspěchu je cestou neustálého získávání nových znalostí.“ - Napoleon Hill

Více

HYPER VOLUME

HYPER VOLUME

Kurz pro pokročilé řasové stylisty, které absolvovaly už Hollywoodský objem® a směřují k dokonalosti a neustálému osobnímu rozvoji v oblasti prodlužování řas. Oceníte ho zejména, pokud Vaše klientky požadují maximální objem řas. Setkáte se s novými postupy a trendy v této objemové metodě.

Více

LIBELLE STYLE

LIBELLE STYLE

Při vytváření Libelle style jsme se inspirovali ladnými liniemi vážky. Její křídla jsou vzdušná a mají dokonalý aerodynamický tvar. Vzniklá stylizace tvoří kočičí efekt pro jakýkoli typ očí a prodlužuje vizuálně jejich velikost. Tím je dodána očím smyslnost a svůdnost výrazu. Libelle je vážka doslova.

Více

KIM VOLUME

KIM VOLUME

Sledujete modní trendy? Toužíte se pořád učit něco nového? Chcete být IN a nabízet svým klientkám žhavé světové trendy? Po absolvování kurzu rozšíříte protfolio svých služeb a získáte přízeň nových klientek. Dokážete vytvořit řasy, které si oblíbily stovky tisíc lidí na sociálních sítí, jsou totiž inspirované hvězdou Kim Kardashian. KIM VOLUME to je nejžádanější celosvětový vzhled očí.

Více

BROW BOMBER & BROW FILLER

BROW BOMBER & BROW FILLER

Sledujete žhavé novinky v oblasti krásy? Chcete být u všeho první? Zakládáte si na tom, že svým kleintům nabízíte ty nejlepší služby a produkty? Na kurzu se naučíte exkluzivní a velmi žádanou proceduru profesionální úpravy obočí. Budete pracovat s italskými produkty. Brow Filler dodává chloupkám výživu v jejich zárodečních buňkách. Chloupky se stávají poddajnými, silnějšími, lesklejšími. Obočí získává dokonalý tvar.

Více