základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

základní školení TECHNIKA DOKONALÝCH ŘAS

Máte pocit, že potřebujete změnu? Chcete si najít novou životní náplň? Chcete dělat práci, jejíž výsledek je krásný? Toužíte být úspěšní v tom, co děláte, neustále se zlepšovat a mít pevnou kontrolu nad svým finančním příjmem? Jste ochotni na sobě pracovat a učit se? Přijďte na náš základní kurz a vybudujte svou kariéru na úpravě řas!

Více

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®

Tento kurz obsahuje objemovou metodu prodlužování řas 2D-15D tzn. aplikaci dvou a více řas na jednu. 8 technik tvorby dokonalého vějíře. Pokud již zvládáte základní techniku prodlužování řas a cítíte, že je na čase se posunout dál, tento kurz je pro Vás ideální. Metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM® je nejpokročilejší metodou na trhu a po absolvování tohoto kurzu ji i Vy budete moct nabídnout svým klientkám.

Více

LASH FILLER

LASH FILLER

„LASH FILLER“ je inovativní péče s garancí vysoké kvality výrobku a spolehlivosti procesu. Naše skvělé výsledky potvrzují, že průměrné zesílení řas je až 24%! Řasy jsou zaoblené, lesklé, zdravé, hedvábné a jemné na dotek. Zlepší se a zvýrazní jejich vzhled a smyslnost, aniž byste dále museli aplikovat nějaká další zvláštní přípravky.

Více

Online LASH FILLER

Online LASH FILLER

Rozhodli jsme se Vám udělat radost a nabídnou možnost školit se z pohodlí domova. Připravili jsme pro Vás on-line školení Lash Filler od Italské značky InLei®. On-line školení je navrženo tak, že ho zvládnete i bez předchozích zkušeností s online výukou. Vše je velmi snadné. Zároveň Vám garantujeme jeho kvalitu.

Více

HENNA BROWS & architektura obočí

HENNA BROWS & architektura obočí

Dokonale upravené obočí je snem každé ženy. Nevíte, jak správně upravit, vyměřit a natónovat obočí tak, aby slušelo Vaší klientce? Neumíte se zorientovat v obočí, pokud klientkám chybí linie? Nevíte, jak tvarovat obočí, když nemá klientka dokonale posazení očí? Pak je pro Vás toto školení ideální.

Více

KURZ FOCENÍ řasy a obočí

KURZ FOCENÍ řasy a obočí

Sociální sítě změnily komunikaci s klientkami. Kdo na nich není, jako by vůbec nebyl. Je proto potřeba naučit se využívat jejich sílu ve svůj prospěch. Jen pak budete známá a vyhledávaná řasová stylistka. Že nevíte, jak na to? Je to snadné, za vším stojí umně pořízené fotografie. A právě vše o fotografiích řas a obočí Vás naučíme v tomto kurzu.

Více